Öğretmenler Mah. İsmetpaşa Cad. Aydın Apt. C Blk. No:32 Tarsus/MERSİN/TÜRKİYE
Pzts-Cum: 9:00 - 18:00

agrotartarim.com

0 324 613 77 77

Yöneticinin Mesajı

DEĞERLİ İŞ ORTAKLARIMIZ VE SEKTÖR İLGİLİLERİ;

Hakan SAYDANOĞLU
Plantas Crop Ltd. Genel Müdürü

Plantas Crop Ltd. firması 1 Ekim 2016 arihinde İspanya da ki iş ortağımız Mapryser S.L. firması ile ortak bir proje çerçevesinde Mersin merkez ofisli olarak kurulmuştur. Firmamızın ana hedefleri ve misyonları arasında İspanya başta olmak üzere diğer ülkelerde ki işbirliği yaptığımız firmalarla beraber, özel, spesifik ve çözüm odaklı bitki besleme alanındaki ürünleri Türk tarımına ve çiftçisine kazandırmaktır.

Ürün tedariğinin dışında önemli bir isyonumuzda sektörde tecrübe ve uzmanlık seviyesi yüksek ekibimizle birlikte üreticilerimize yüksek ve kaliteli verim almaları anlamında teknik seviyede danışmanlık yapmaktır.

Önümüzdeki 5 yıllık süreçteki vizyonumuz bitki besleme alanında yüksek teknolojili ve yenilikçi ürün portföyümüz ile Türkiye deki önemli bitki besleme firmalarından biri olmayı hedefliyoruz buna ilaveten firmamız bu süreçte bitki koruma ürünleri ile ilgili bir atılım yaparak ta bu segmentte de pazara girmeyi planlamaktadır.

Önümüzdeki süreçte politikamız üşterilerimizle beraber gelişmek ve büyümektir. Müşterilerimizin bize vereceği destek en büyük gücümüz olacaktır. Gerek ticari, gerek teknik, gerek saha desteği konusunda müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma adına tüm ekibimizle beraber elimizden gelen gayreti en üst seviyede gösterme çabası içinde olacağız.

Firmamızın kuruluşunun hem biz, hem müşterilerimiz, hem de sektörümüz açısından hayırlı olmasını diliyorum. Bu vesileyle de tüm müşterilerimizi ve sektördeki arkadaşlarımı saygıyla selamlıyorum.

BİZE YAZIN

info@agrotartarim

BİZE ULAŞIN

info@agrotartarim

UYGULAMAMIZ

info@agrotartarim

BİZE TAKİP EDİN